Seçili Ürün Sayısı: 0

SİPARİŞLERİNİZ

Fiyat talebi almak için dilerseniz 444 8 247 numaralı telefonu arayabileceğiniz gibi, aşağıdaki listeden sipariş vermek istediğiniz ürünleri düğmeyi sürükleyerek Çuval (1 Çuval = 50KG) cinsinden seçebilir, istekte bulunabilirsiniz. Sizinle en kısa zamanda iletişime geçilecektir.

Buzağıların hızlı gelişmesini sağlar. Yüksek sindirilebilirliğe sahiptir. Lezzetli ve iştah açıcıdır. Yüksek vitamin ve mineral içeriğine sahiptir. En uygun protein sindirimi için by-pass protein rumende parçalanabilen proteinlerin en uygun karışımlarını içerir. Buzağıların yeme alışmasını kolaylaştırır, erken sütten kesme avantajı sağlar. Özel tampon maddeler ile desteklenmiştir. Buzağıların direncin arttırır, yemden kaynaklanabilecek ishalleri önler.

Yüksek süt verimini ve kalitesini hedefeleyen çiftçiler için özel formüle edilmiştir.

İneklerin yemleri ayırıp seçme riskini ortadan kaldırır, Rumen PH’ını dengeler. TMR yemleme sistemi, yem tüketimi ve yemden yararlanmayı iyileştirir, yemlemedeki işçiliği azaltır, ürünü hazırlamaya gerek kalmaz. Yemlemedeki hatalar ve günlük varyasyonlar en aza indirilmiş olur. Çiftliğin Mixer Vagon almasına ve bunun için işçi çalıştırmasına gerek olmaz.

Lütfen ürün seçiniz.