Özel Formül Yemler

Yüksek süt verimini ve kalitesini hedefeleyen çiftçiler için özel formüle edilmiştir.
 • Agrita Performa P

  Yüksek süt verimli süt sığırları için özel olarak formüle edilmiş protein konsantresidir. Flake tahıllar ile birlikte kullanılması önerilir. Laktasyonun erken dönemi için idealdir. Süt yemlerindeki protein ve bypass yağ ve vitamin açığının kapatılması için inek başına 4-5 kg kullanılmak üzere formüle edilmiştir, özellikle süt yağı problemi yaşayan çiftlikler için idealdir. Organik selenyum, Bakır, Çinko, Mangan, bypass Yağ, özel rumen tamponlayıcı, mayalar ile zenginleştirilmiştir.

 • Agrita Performa D

  Yüksek süt verimli süt sığırları için özel olarak formüle edilmiştir. Laktasyonun tüm dönemleri için idealdir. Süt yemlerindeki protein ve bypass yağ ve vitamin açığının kapatılması için inek başına 2- 2,5 kg kullanılmak üzere formüle edilmiştir , özellikle süt yağı problemi yaşan çiftlikler için idealdir

 • Agrita Performa C

  Yüksek süt verimli süt sığırları için özel olarak formüle edilmiştir. Laktasyonun orta dönemleri için idealdir. Özellikle laktasyonun son döneminde vücut kondisyon skorunun kontrol altında tutulması için formüle edilmiştir. İnek başına 4-5 kg kullanılır.

 • Agrita Kemer Anyonik Yemi

  Laktasyon dönemi bitmiş kuru dönemdeki ineklerin doğumuna 21 gün kalan dönemde kullanılması için, anyonik olarak formüle edilmiştir. Bypass kolin ve özel karaciğer koruyucuları içerir. Özellikle doğum sonrası yaşanabilecek metabolik sorunların önlenmesi için inek başına 2 kg kullanılır.